Nasi pracownicy

Poznajmy się

Dominika Nikiel

Masażystka/ współwłaścicielka DaySpa

Jestem masażystką z zamiłowania już od 14 lat. Doświadczenie zdobywałam pracując w renomowanych SPA w Warszawie, Londynie oraz na statkach pasażerskich. Masaż dostosowuję do potrzeb i oczekiwań klienta. Serdecznie zapraszam Dominika

Dominika Nikiel

Agata Ryciuk

Agata Ryciuk

Masażystka

Z wykształcenia jest mgr FIZJOTERAPII, zajmuje się prowadzeniem terapii manualnej i masażami (leczniczy, relaksacyjny, klasyczny, głęboki, sportowy, lomi lomi, bańką chińską, czekolaowy, kamieniami oraz masaż KOBIDO- japoński lifting twarzy).

Wioletta Torbus

Masażystka

Moją pasją jest praca z ludźmi i ciałem człowieka. Praca jako masażystka pomaga mi odkrywać tajemnice jaką jest ciało człowieka. Masaż to cudowny sposób na poprawę nastroju, ukojenie bólu, uspokojenie, zrelaksowanie oraz poprawę zdrowia. Poprawnie dobrany oraz wykonany masaz pomoże odnaleźć równowagę między ciałem a duchem.

Wioletta Torbus

Martyna Plucińska

Martyna Plucińska

Stylistka paznokci

W 2015 roku uzyskała tytuł technika usług kosmetycznych. Z dbałością i delikatnością opiekuje się dłońmi i stopami swoich klientek i klientów. 

Podąża za trendami i nowinkami oraz chętnie uczestniczy w wykładach i seminariach branżowych ciągle ucząc się nowych technik stylizacji paznokci. Lubi wyzwania i wymagające klientki. Pasjonatka.

Emilia Zielińska

Fizjoterapeutka/ współwłaścicielka DaySpa

W branży od ukończenia studiów w 2006 r. Prowadzi swój gabinet w fitness klubie Olimpia. Zgromadziła liczne grono wiernych klientów. Jednak jej największą pasją jest jej fryzyjski koń Zefir. Organizuje na nim przejażdżki bryczką po Wesołej, na które gorąco zachęcamy.

Emilia Zielińska

Karolina Leśkiewicz

Karolina Leśkiewicz

Stylistka rzęs

Karolina dyplomowana stylistka rzęs. Wiedze i umiejętności zdobyła w Imperium MT Lashes pod okiem utytułowanej instruktorki Katarzyny Tchórzewskiej. A także w Artistic Look u Jolanty Summers. 

Podąża za najnowszymi trędami, jednocześnie stawia  na indywidualność, naturalny i subtelny, ale efektowny wygląd rzęs. Aplikacje rzęs wykonuje z pasją  i precyzyjnością. Pracuje na kosmetykach najwyższej jakości. Zadowolenie klientek stawia na pierwszym miejscu.

Ilona Orlińska

Naturopata

Posaida stopień czeladnika, potwierdzony państwowym egzaminem. Terapeuta metod opartych na biorezonansie. Zielarz. Swoją przygodę z ziołolecznictwem zaczęła prawie 20 lat temu. Ukończyła szereg kursów zakresu ziołolecznictwa, naturalnych metod leczenia. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę.

ilona Orlińska

Agnieszka Turos-Płońska

Agnieszka Turos-Płońska

Kosmetolog/Linergistka

Agnieszka jest kosmetologiem z 10 letnim stażem pracy. Doskonale potrafi dopasować zabieg upiększający do oczekiwań swoich klientek oraz wpłynąć na poprawę ich nastroju i samopoczucia. Zdobyła doświadczenie kosmetologiczne w gabinetach urody oraz jako szkoleniowiec znanych marek kosmetycznych. Może pochwalić się udziałem w licznych szkoleniach podnoszących jej kwalifikacje zawodowe. Miała też przyjemność wykładać na uczelni oraz prowadzić zajęcia praktyczne dla studentów kosmetologii wdrażając ich w zasady i możliwości branży Beauty. W ostatnich latach zarządzała salonem kosmetycznym. Jej pasją stał się makijaż permanentny brwi i ust, a także pudrowa stylizacja brwi. Uważa, że brwi stanowią najważniejszy element twarzy do zmiany jej wyglądu. Z tego powodu otacza je szczególną uwagą i opieką. Pracuje w zgodnie z nowoczesnymi trendami i w zgodzie z naturą. Podkreśla naturalne piękno kobiety nie przerysowując go.

Poznaj naszą ofertę

MASAŻE

ZABIEGI NA CIAŁO

PIELĘGNACJA RZĘS

PIELĘGNACJA PAZNOKCI