Pracownicy - Relaks, Zdrowie, Piękno w DaySpa!

Nasi pracownicy

Poznajmy się

Karolina Leśkiewicz

Karolina Leśkiewicz

Stylistka rzęs

Karolina dyplomowana stylistka rzęs. Wiedze i umiejętności zdobyła w Imperium MT Lashes pod okiem utytułowanej instruktorki Katarzyny Tchórzewskiej. A także w Artistic Look u Jolanty Summers. 

Podąża za najnowszymi trędami, jednocześnie stawia  na indywidualność, naturalny i subtelny, ale efektowny wygląd rzęs. Aplikacje rzęs wykonuje z pasją  i precyzyjnością. Pracuje na kosmetykach najwyższej jakości. Zadowolenie klientek stawia na pierwszym miejscu.

Magdalena Skałecka

Masażystka

W życiu zależy jej na zdrowym stylu życia, dlatego chce w swojej pracy pomagać innym w polepszeniu ich zdrowia i samopoczucia. Ukończyła kurs masażu klasycznego I i II stopnia w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie i aktualnie kształci się w Policealnym Studium Medycyny Sportu w Warszawie. Doświadczenie zdobyła min. podczas praktykach w Carolina Medical Center, była uczestnikiem Strefy Masażu Carolina Medical Center ORLEN Warsaw Marathon oraz podczas wieloletniej pracy ze sportowcami – amatorami i osobami starszymi. Specjalizuje sie w: – masażu relaksacyjnym – masażu gorącymi kamieniami – masażu stęplami ziołowymi – masażu bańką chińską – masażu sportowym -masażu gorącą czekoladą

Magdalena Skałecka

Karolina

Karolina

Technik usług kosmetycznych

Od 9 lat z dbałością i delikatnością opiekuje się dłońmi i stopami swoich klientek i klientów.

Podąża za trendami i nowinkami oraz chętnie uczestniczy w wykładach i seminariach branżowych ciągle ucząc się nowych rzeczy.

Agnieszka Turos-Płońska

Kosmetolog

Agnieszka jest kosmetologiem z 10 letnim stażem pracy. Doskonale potrafi dopasować zabieg upiększający do oczekiwań swoich klientek oraz wpłynąć na poprawę ich nastroju i samopoczucia. Zdobyła doświadczenie kosmetologiczne w gabinetach urody oraz jako szkoleniowiec znanych marek kosmetycznych. Może pochwalić się udziałem w licznych szkoleniach podnoszących jej kwalifikacje zawodowe. Miała też przyjemność wykładać na uczelni oraz prowadzić zajęcia praktyczne dla studentów kosmetologii wdrażając ich w zasady i możliwości branży Beauty. W ostatnich latach zarządzała salonem kosmetycznym. Jej pasją stał się makijaż permanentny brwi i ust, a także pudrowa stylizacja brwi. Uważa, że brwi stanowią najważniejszy element twarzy do zmiany jej wyglądu. Z tego powodu otacza je szczególną uwagą i opieką. Pracuje w zgodnie z nowoczesnymi trendami i w zgodzie z naturą. Podkreśla naturalne piękno kobiety nie przerysowując go.

Agnieszka Turos-Płońska

ilona Orlińska

Ilona Orlińska

Naturopata

Posaidam stopień czeladnika, potwierdzony państwowym egzaminem. Terapeuta metod opartych na biorezonansie. Zielarz. Swoją przygodę z ziołolecznictwem zaczęłam prawie 20 lat temu. Ukończyłam szereg kursów zakresu ziołolecznictwa, naturalnych metod leczenia. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę.

Tadeusz Wilczek

Masażysta

Od kilkunastu lat zajmuje się masażem i holistyczną pracą z ciałem opartą na filozoficznych systemach wschodu – Tybetu, Tajlandii i Japonii. Oferowane przeze mnie masaże mają szerokie i głębokie działanie, nie tylko na samo ciało i jego kondycję, ale również na stan psychiczny, uspokojenie umysłu i zrównoważenie emocji. Moja przygoda z masażem rozpoczęła się od kursu masażu klasycznego, aby zrównoważyć dolegliwości wynikające z pracy przy komputerze. Z czasem poznałem również masaż tajski, którym od razu się zachwyciłem, ponieważ obejmuje on pracę z całym ciałem i energią. Poszukując nowych technik i możliwości rozwoju trafiłem do Akademii Spa Tomasza Tomasika. To właśnie Tomek przekazał mi filozofię i technikę masażu Kobido, a Dominika Szczechowicz masażu kamieniami Kasai. Terapie anti-ageing są często wybieranym masażem przez moje klientki. Cieszy mnie ogromnie, że mogę wspierać kobiety w dbaniu o ich naturalne piękno i dobre samopoczucie.

Tadeusz Wilczek

Dominika Nikiel

Dominika Nikiel

Masażysta

Jestem masażystką z zamiłowania już od 14 lat. Doświadczenie zdobywałam pracując w renomowanych SPA w Warszawie, Londynie oraz na statkach pasażerskich. Masaż dostosowuję do potrzeb i oczekiwań klienta. Serdecznie zapraszam Dominika

Poznaj naszą ofertę

MASAŻE

ZABIEGI NA CIAŁO

MAKIJAŻ