Oferta dla firm

Oferta dla firm masaży i metod relaksacji

Jak wpływa na nas zmęczenie?

Wysiłek fizyczny jak i umysłowy, może powodować ciągłe poczucie zmęczenia. To nieodłączny element życia współczesnego człowieka. Pogoń za karierą, często doprowadza do nieustannie towarzyszącego nam stresu. Jego hormon w nadmiarze, ma na mózg bardzo negatywny wpływ, ponieważ pogarsza funkcje poznawcze, takie jak koncentracja czy pamięć. Oprócz wpływu na nasz mózg, objawia się również w postaci obniżenia szybkości działania i znacznego pogorszenia relacji interpersonalnych z ludźmi z naszego otoczenia. Zmęczenie sprawa, że jesteśmy drażliwi, a nasz mózg pracuje wolniej. Krótkotrwałe zmęczenie nie jest szkodliwe dla naszego zdrowia, po odpoczynku nasz organizm jest w stanie się zregenerować i jest gotowy do dalszej pracy. Jednak, dy poczucie zmęczenia nie ustępuje, może być skutkiem choroby i wpływać negatywnie na nasze życie zawodowe czy prywatne.

Co oferujemy?

Nasza firma świadczy usługi masaży w miejscu pracy, na wydarzeniach firmowych, sportowych, eventach okolicznościowych i piknikach rodzinnych. Wiemy, jak ciężkim zadaniem w obecnych czasach jest pozyskanie oraz utrzymanie w firmie dobrego pracownika. Benefit w postaci masażu łączy w sobie formę profilaktyki zdrowotnej jak i wpływa na długoterminową współpracę i lojalność pracownika. Pod wpływem masażu naczynia skórne rozszerzają się, przez co poprawia się odżywianie skóry oraz znajdujących się w niej gruczołów. Masaż jest jedną z najskuteczniejszych form stymulacji naturalnej zdolności organizmu do regeneracji i samouzdrawiania. Masaż przynosi ulgę, rozluźnienie oraz dodaje sił. Dzięki terapii masażem można pozbyć się stresu oraz osiągnąć równowagę ciała i umysłu. Wzmacnia ona system odpornościowy, łagodzi napięcia mięśniowe, a dodatkowo wprowadza w bardzo przyjemny stan. Z przeprowadzonych badań wynika, że coraz więcej osób wskazuje na motywującą funkcję benefitów. Nasza oferta skierowana jest dla firm z Warszawy i okolic. Zapewniamy profesjonalną kadrę masażystów i fizjoterapeutów pracujących na specjalistycznych krzesłach i przenośnych stołach do masażu. Rozstawiamy je w miejscu, które wyznaczy pracodawca. Masaż biurowy trwa od 15 do 30 minut i jest wykonywany przez luźne, nie krępujące ruchów ubranie. Minimalne zamówienie to 3 godziny usługi w cenie 120 zł brutto. Wystawiamy fakturę VAT oraz oferujemy możliwość indywidualnych rozliczeń przez pracowników. Masaże biurowe wykonywane są na profesjonalnych krzesłach do masażu a ilość stanowisk dopasowujemy do potrzeb firm.

Masaż VIP

Masaż VIP to masaż całościowy, do którego wykorzystuje się odżywcze i aromatyczne olejki. Nie wiesz jak wyróżnić cennego pracownika w swojej firmie? Zdecyduj się na formę relaksu, która pozwoli wyciszyć umysł, a zarazem pobudzić kreatywność i pomysłowość. Każdy pracownik z pewnością doceni masaż VIP, a dodatkowo zwiększy to jego motywację do działania. Masaż trwa 30, 60 lub 90 minut. Poprawia krążenie w całym ciele, odciąża oraz regeneruje mięśnie. To doskonałe rozwiązanie, w którym obie ze stron czerpią korzyści. Bądź dobrym pracodawcą, a zyskasz jeszcze lepszych pracowników!

Masaże na eventach

Nasze usługi obejmują masaże na imprezach firmowych. Pozwalają zwiększyć atrakcyjność imprezy oraz cieszą się popularnością wśród uczestników. Nawet najgorsza ulewa, nie przeszkodzi nam w wykonywaniu swojej pracy, ponieważ dysponujemy rozkładanym namiotem, w którym rozstawiamy dwa stoły do masażu. Na specjalne życzenie klienta, w celu promocji firmy, oferujemy pracę pod jej logotypem.