Masaż twarzy

Masaż Twarzy Warszawa

Zadbana twarz to wizytówka każdej kobiety. Jędrna i gładka skóra to także marzenie każdej kobiety. Nasza codzienna pielęgnacja opiera się na nawilżaniu i zapobieganiu jej starzenia się. Nierzadko używamy wielu kosmetyków lub poddajemy się wyszukanym zabiegom, które nie przynoszą widocznych efektów. Jeśli jesteś zmęczona walką ze swoją skórą i szukasz czegoś, co przywróci jej świetność, mamy dla Ciebie odpowiedź! Masaż twarzy to jeden z elementów naszej oferty. Regularnie wykonywany przynosi wyjątkowo zadowalające efekty!

 

Poddając się masażowi twarzy, możesz spodziewać się na przykład gładkiej skóry, mniejszej ilości zmarszczek, a do tego poprawy jędrności. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, a  nasze doświadczenie składa się z wielu efektywnych terapii. Grupa zadowolonych Klientek stale rośnie, a my zapraszamy również Ciebie, do dołączenia do tej grupy. Bądź zadowolona i dumna ze swojej pięknej twarzy. Czuj się młodziej i pewniej siebie. To wszystko jest możliwe dzięki regularnym sesjom masażu twarzy.

Jakie efekty daje masaż twarzy?

Twarz składa się ze skóry, mięśni i naczyń krwionośnych. Ich umiejętne ugniatanie, wyginanie i opukiwanie, daje niezwykle zadowalające efekty. W wyniku regularnego wykonywania tych czynności skóra staje się odmłodzona, a jej kondycja się poprawia. Masaż twarzy zapobiega starzeniu się, ponieważ pobudza do działania głębokie warstwy skóry, mające wpływ na jej jędrność i owal. Jest doskonałym zastępstwem dla zanikającego w skórze kolagenu, który w wyniku upływu czasu, jest produkowany w mniejszej ilości. Wraz z pobudzeniem głębokich warstw skóry, masażem twarzy poprawia się również krążenie krwi, co skutkuje większym dotlenieniem skóry i poprawą jej kondycji. Dzięki niemu zwiększa się także produkcja kolagenu, możliwe jest pozbycie się zastojów limfatycznych i toksyn. Te ostatnie mają szkodliwy wpływ na skórę, która ma niestety z nimi do czynienia w trakcie jej ekspozycji na czynniki zewnętrzne i środowiskowe. Zanieczyszczone powietrze, brud i kurz osadzające się na skórze, są zdecydowanym wrogiem pięknej cery. Masaż twarzy to zastrzyk energii, który wspomaga produkcję wspomnianego wcześniej kolagenu, ale także elastyny. Dzięki niemu skóra może się zregenerować i odzyskać dawną świetność.

Masaż twarzy w DAYSPA

Wykonywany przez nas masaż twarzy może występować pod dwiema postaciami:

  • Japoński masaż twarzy Kobido – doceniany za wyjątkową moc liftingowania, uwielbiają go kobiety na całym świecie, to jeden z najstarszych rodzajów masaży, który jest jednocześnie najbardziej zaawansowaną formą japońskiego masażu twarzy. Efekty, które zapewnia, porównuje się do tych, następujących w wyniku chirurgicznych zabiegów. Przeznaczony do oddziaływania na twarz i dekolt. Wykonuje się go bez użycia środków zapewniających poślizg. Polecany osobom, preferującym mocniejszy ucisk podczas masażu. Dodatkowo zwalcza napięcia mięśniowe, zmniejsza bólów głowy, bruksizm i szczękościsk.
  • Japoński masaż twarzy Kassaji – wywodzi się z medycyny Chińskiej, ale stosowany jest w tradycji Japońskiej. Do jego wykonania niezbędny jest wulkaniczny kamień Kassa. Używa się go do pocierania i uciskania, co stymuluje układ limfatyczny, lekko napina skórę, likwiduje obrzęki, poprawia ukrwienie i krążenie chłonki. Trwa od 30 do 60 minut. Jest przyjemny dla skóry i znacząco poprawia jej kondycję.

 

Wspomniane wyżej masaże, są wybrane spośród innych znanych zabiegów. Wybraliśmy je dlatego, że wierzymy w ich wysoką skuteczność. Jest ona widoczna gołym okiem i sprawia, że nasze Klientki są zadowolone, a ich twarz dziękując za dodatkową dawkę energii, odwdzięcza się pięknym wyglądem.

 

Przeciwwskazania do wykonania masażu twarzy

Masaż twarzy jest polecany dla większości osób, jednakże jest kilka sytuacji, w których się go odradza. Może to być występowanie opryszczki, stany zapalne skóry twarzy, zmiany trądzikowe i ropne, stany zapalne dziąseł, jamy ustnej, gardła, a w szczególności migdałków, powiększone węzły chłonne, gorączka, infekcja i przeziębienie.