Masaż biurowy

Masaż biurowy Warszawa

W dzisiejszych czasach praca biurowa wymaga od nas, spędzania od 8 do 10 godzin w pozycji siedzącej. Pracownicy biurowi są przez to narażeni na wszelkiego rodzaju urazy związane na przykład z układem ruchowym. Mimo tego, że pozycja siedząca nie wymaga od człowieka dużego wysiłku, to jej wpływ na jego zdrowie jest mocno odczuwalny. Do tego należy wspomnieć o stresie, który towarzyszy nam w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. W DAYSPA mamy dla Ciebie propozycję, która pomoże Ci uporać się z negatywnymi skutkami życia w stresie, a przede wszystkim rezultatami wynikającymi ze spędzania większości czasu w pozycji siedzącej.

Masaż to odpowiedź na zmęczone ciało i znużonego ducha. Dzięki niemu Twoje mięśnie się rozciągną, a Ty poczujesz napływające rozluźnienie. W naszej ofercie możesz znaleźć specjalną ofertę masażu Lunch Time, który jest wykonywany w Twoim miejscu pracy! Jeśli czujesz, że szybkie tempo życia i wykańczająca praca w biurze, zaczynają Ci doskwierać, zdecyduj się na masaż biurowy. W szybkim tempie odzyskasz spokój ducha, a do tego Twoje mięśnie się odprężą. Jesteśmy grupą masażystów, którzy doskonale rozumieją realia dzisiejszej codzienności. Żyjemy w biegu, w ciągłym stresie, a nasze życie zdominowała pozycja siedząca. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, z negatywnych skutków takiego stanu. Jednakże wynikającego z niego rezultaty, nie pozwalają nam, przejść wobec tej sytuacji obojętnie. Coraz częściej czujemy, że nasze mięśnie są spięte, boli nas kręgosłup czy cierpną nam nogi. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty masaż biurowy. Wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom, ponieważ doskonale je rozumiemy. Naszą misją jest pomóc wszystkim pracownikom biurowym i osobom, które większość czasu spędzają na siedząco, odzyskać komfort życia.

 

Na czym polega masaż biurowy?

Masaż biurowy to jeden z popularniejszych elementów naszej oferty. Jest skierowany do osób, które wykonują pracę w pozycji siedzącej, są zestresowane i przemęczone. Największą zaletą masażu biurowego jest możliwość jego wykonania w Twoim miejscu pracy. Dzięki temu możesz zaoszczędzić swój cenny czas i przeznaczyć go na relaks i odprężenie. Wystarczy, że umówisz się z nami na konkretną godzinę, a my zadbamy o pozostałe szczegóły. Pojawimy się w Twoim biurze z niezbędnymi akcesoriami. Będziemy punktualnie, aby nie marnować Twojego czasu. Możesz umówić dla siebie masaż biurowy o dogodnej dla Ciebie porze. Nasi Klienci najczęściej wybierają przerwę na lunch, ponieważ jest ona zazwyczaj w środku dnia pracy. Dzięki temu mogą się oni zrelaksować po przepracowanej części dnia i przygotować na kolejną. Nasi masażyści to doświadczone osoby, które mogą pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi. Ich mocne strony to wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim praktyczna. Możesz być pewien, że trafiłeś w dobre ręce.

Masaż biurowy – efekty

Praca siedząca jest wyniszczająca dla organizmu i psychiki człowieka. Spędzając dużo czasu w tej pozycji, możemy spodziewać się bólów kręgosłupa, zmian zwyrodnieniowych stawów, cierpnięcia nóg i żylaków. Udowodniono także, że w trakcie utrzymywania pozycji siedzącej, spada aktywność serca i przepływ krwi, co skutkuje podatnością na różnego rodzaju urazy i zmęczenie. Dodatkowo mogą nam puchnąć nogi, a nawet występować problemy z układem trawiennym. Możemy nabawić się cukrzycy i nadwagi. To, co jest jeszcze istotne, to znaczny spadek sprawności fizycznej. Masaż biurowy pomoże Ci, zapobiec negatywnym skutkom wynikającym ze spędzania dużej ilości czasu w pozycji siedzącej. Rozluźni i rozciągnie mięśnie, a do tego kojąco wpłynie na psychikę. Poczujesz wypełniające Cię odprężenie i zapomnisz o stresie. Udając się na masaż biurowy, na chwilę zmienisz pozycję i rozprostujesz kości. Dodatkowo wzrośnie Twoja efektywność, czujność i koncentracja. Możesz się również spodziewać mniejszej ilości bólów pleców i głowy.

Masaż biurowy z DAYSPA

Masaż biurowy to nasza specjalność! Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się na własnej skórze, jak bardzo możemy Ci pomóc. Wystarczy nawet kilkanaście minut masażu biurowego, aby poczuć zadowalające efekty. Jeśli pracujesz w pozycji siedzącej i potrzebujesz odprężenia lub jesteś pracodawcą, który chce zadbać o swoich pracowników, skontaktuj się z nami, w celu omówienia szczegółów współpracy i wykonywania masaży biurowych. Satysfakcja gwarantowana!