Kassaji, czy Kobido - który masaż twarzy wybrać? - Relaks, Zdrowie, Piękno w DaySpa!

Kassaji, czy Kobido – który masaż twarzy wybrać?

Zadbana, wypoczęta i wyglądająca świeżo twarz to marzenie każdej kobiety. Większość pań, niezależnie od wieku stawia na codzienną pielęgnację twarzy za pomocą kosmetyków i domowych maseczek, jednak możemy zrobić dla siebie coś więcej, szczególnie jeśli marzymy o znacznie lepszym efekcie niż ten, który jesteśmy w stanie osiągnąć w domowym zaciszu. Warto zainteresować się masażami twarzy takimi, jak Kassaji, czy Kobido, które pomogą nam zachować skórę twarzy w doskonałej formie, a wykonywany regularnie przyniesie nam niezwykle satysfakcjonujące efekty. Czym cechują się te masaże i który z nich warto wybrać?

Masaż Kobido wywodzi się z Japonii i na całym świecie ceniony jest za jego właściwości liftingujące. Ten rodzaj masażu znany jest na świecie od wieków, ponieważ jest on jednym z najstarszych istniejących masaży twarzy na świecie. Podczas regularnego stosowania masażu twarzy Kobido wiele kobiet zauważa efekty, które można porównać do tych uzyskiwanych podczas poprawek przy pomocy skalpela. Kobido oddziałuje nie tylko na twarz, ale również na dekolt, dzięki czemu zyskujemy kompleksowy zabieg odmładzający. Podczas tego rodzaju masażu nie używa się żadnych środków nawilżających takich jak kremy, czy olejki i stosowany jest nieco mocniejszy ucisk. Drugim rodzajem Japońskiego masażu, który również niezwykle często wybierają panie w każdym wieku jest masaż Kassaji wywodzący się z medycyny Chińskiej, stosowany jednak głównie w tradycyji Japońskiej. Do wykonania tego masażu używa się wulkanicznego kamienia Kassa, który służy do pocierania i uciskania, za którego sprawą pobudza układ limfatyczny, likwiduje obrzęki, a także napina skórę i poprawia krążenie. Dzięki technice masażu i jego wpływowi na skórę twarzy ta staje się jędrniejsza i promienna. Niezależnie od tego, który z tych dwóch rodzai masażu wybierzemy, możemy być pewne, że przy regularnych wizytach w warszawskim SPA efekty będą spektakularne.

Zalety płynące z regularnego masażu twarzy 

Korzystając z zabiegów masażu twarzy regularnie, możemy spodziewać się wielu wspaniałych efektów, które pomogą nam zachować świeży i młody wygląd przez długi czas. O jakich efektach i korzyściach płynących z masażu twarzy mowa?

  • zdecydowanie gładsza skóra 
  • mniejsza ilość zmarszczek
  • poprawa jędrności skóry
  • świeża, odmłodzona skóra 
  • brak oznak zmęczenia 

Musimy oczywiście pamiętać o tym, że jeżeli zależy nam na długotrwałych i naprawdę zadowalających efektach, powinnyśmy wykonywać masaże twarzy regularnie. Oczywiście poczujemy i zauważymy pierwsze zmiany już po pierwszym masażu, jednak prawdziwe efekty, które zachwycą zarówno nas, jak i osoby w naszym otoczeniu są widoczne po pewnym czasie od rozpoczęcia masaży. 

Jeśli zależy Ci na pięknej, odżywionej i wypoczętej twarzy, już dziś umów się na jeden z naszych wspaniałych, tradycyjnych, Japońskich masaży twarzy i spraw, że czas się dla Ciebie zatrzyma: https://dayspateam.pl/kontakt/

Dlaczego masaże twarzy są tak skuteczne?

Wiele pań zastanawia się, jak to się dzieje, że masaże twarzy w warszawskim SPA są aż tak skuteczne. Przede wszystkim musimy pamiętać, że twarz składa się z mięśni, naczyń krwionośnych i skóry, a ich odpowiednie stymulowanie za pomocą ugniatania, opukiwania i wyginania mogą dać naprawdę imponujące efekty. Wykonując te czynności w odpowiedni sposób, z odpowiednią regularnością możemy znacznie odmłodzić naszą skórę, a także sprawić, że będzie ona w znacznie lepszym stanie niż przed rozpoczęciem zabiegów. Dzięki masażom zmianie może ulec ilość zmarszczek na naszej twarzy, a ponadto może zmienić się jej owal, co możliwe jest za sprawą zwiększenia produkcji kolagenu przy pomocy masażu. Niezależnie od tego, czy mamy osiemnaście, trzydzieści, czy może sześćdziesiąt lat, decydując się na masaż Kassaji lub Kobido możemy wyeliminować z naszej twarzy skutki zmęczenia, czy ograniczyć widoczność upływającego czasu i jego wpływ na wyglądasz naszej skóry, a także jej ogólny stan.

Jeżeli marzysz o masażu twarzy, a także o innych zabiegach, które pomogą Ci poczuć się wspaniale we własnej skórze, już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://dayspateam.pl/oferta/