Jakie masaże wybrać, aby ujędrnić ciało? - Relaks, Zdrowie, Piękno w DaySpa!

Jakie masaże wybrać, aby ujędrnić ciało?

Jakie masaże wybrać, aby ujędrnić ciało?

W dzisiejszych czasach SPA i oferowane tam usługi masażu są coraz chętniej wybieraną formą odpoczynku, zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Masaż pozwala nam się zrelaksować, a także odpocząć po pełnym stresu dniu, ponadto idealnie wpływa na wygląd i stan naszego ciała. Jeśli zależy nam nie tylko na ukojeniu naszych skołatanych nerwów, ale również na uzyskaniu efektów ujędrniających, powinniśmy wybrać taki masaż, który zapewni nam jak najlepszy rezultat.

Zadaniem masażu ujędrniającego w SPA w Warszawie jest poprawienie elastyczności naszej skóry, a także poprawa krążenia w naczyniach krwionośnych oraz limfatycznych. Jeżeli zależy nam na tym, aby uzyskać wspaniałe efekty, musimy pamiętać, że warto wykonywać masaże ujędrniające dość regularnie. Podczas masażu ujędrniającego stosowane są techniki zaczerpnięta z masażu klasycznego, wśród których znajduje się rozcieranie, ugniatanie, głaskanie, a wszystko to w celu pobudzenia poprawy krążenia i odżywienia naszej skóry oraz uelastycznienia mięśni. Masaż ujędrniający pobudza także wzmocnienie włókien kolagenowych, ponieważ to one odpowiadają za to, jak jędrna jest nasza skóra i jak szybko ona wiotczeje. Jeśli zależy nam na widocznym efektach, warto podjąć kroki takie jak masaże ujędrniające już po 30 roku życia, ponieważ to właśnie wtedy nasz organizm przestaje produkować takie ilości kolagenu, jak jeszcze kilka lat wcześniej. Masaże ujędrniające pozwolą nam nie tylko poprawić wygląd naszej skóry, ale także zredukować cellulit. Podobnie jak w klasycznej wersji masażu, masaż ujędrniający również pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych masaży ujędrniających jest masaż bańką chińską.

Zalety masażu bańką chińską

Masaż bańką chińską to niezwykle często wybierane zabieg, który polega na wykorzystaniu zasysania skóry oraz znajdujących się pod nią tkanek za pomocą specjalnej bańki. Podczas zabiegu nasze ciało zostaje nasmarowane specjalnym olejkiem, a później profesjonalna obsługa warszawskiego SPA rozpoczyna masaż przy pomocy bańki, która oddziałuje na naszą skórę poprzez zasysanie wytwarzające podciśnienie. Tego rodzaju zabieg wpływa korzystnie na wygląd naszego ciała, ale również na nasze samopoczucie. Warto pamiętać, że zabieg bańką chińską należy powtarzać, aby uzyskać długotrwałe i zadowalające efekty. Jakie dodatkowe zalety posiada ten zabieg?

  • poprawia krążenie krwi
  • usuwa toksyczne substancje z naszego organizmu
  • przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej
  • redukuje cellulit
  • poprawia ukrwienie 
  • przyspiesza przemianę materii

Jesteś zainteresowany masażem bańką chińską, a może zaintrygował Cię zupełnie inny zabieg? Zajrzyj do naszej oferty i wybierz masaż dostosowany do Twoich potrzeb: https://dayspateam.pl/oferta

Przeciwwskazania do masażu bańką chińską

Jak praktycznie każdy zabieg masaż bańką chińską ma również przeciwwskazania. Jeżeli nie posiadamy pewności, czy możemy wykonać zabieg masażu bańką chińską, to dobrym pomysłem będzie konsultacja ze specjalistą. Należy jednak wiedzieć, że istnieje kilka bezwzględnych przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu. Osoby chore na nowotwory nie mogą korzystać z zabiegu masażu bańką chińską, podobnie jak osoby chorujące na schorzenia zakaźne, czy osoby powyżej 80 roku życia. Zarówno kobiety w ciąży, jak i te, które aktualnie są w trakcie miesiączki, powinny odłożyć na później wykonanie masażu bańką chińską. Także cera naczynkowa, hemofilia oraz żylaki widnieją na liście przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu. Jeżeli posiadamy jakiekolwiek inne schorzenia, to powinniśmy najpierw skonsultować się z naszym lekarzem, a dopiero po jego zgodzie na udział w zabiegu dokonać zapisu w wybranym przez nas w warszawskim SPA. Warto pamiętać o tym, że nasze zdrowie jest najważniejsze, dlatego zatajenie jakichkolwiek schorzeń, czy dolegliwości może sprawić, że wystąpią komplikacje zdrowotne, a my będziemy żałować swojej decyzji do końca życia.

Nie jesteś pewien, czy zabieg masażu bańką chińską jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania: https://dayspateam.pl/kontakt/