Jak wybrać najlepszy masaż orientalny dla siebie? - Relaks, Zdrowie, Piękno w DaySpa!

Jak wybrać najlepszy masaż orientalny dla siebie?

Masaż to lekarstwo zarówno dla ciała, jak i dla duszy. Pomaga zwalczać różnego rodzaju dolegliwości bólowe oraz pozytywnie wpływa na odczuwany poziom stresu. Zanim jednak wybierzemy się do SPA, powinniśmy zastanowić się, jaki rodzaj masażu będzie dla nas najbardziej odpowiedni.

Współcześnie coraz bardziej popularny staje się masaż orientalny. Jego wybór pozwoli na praktycznie całkowite odstresowanie się. Ważne jednak, aby wykonywany był przez profesjonalistę, który może pochwalić się doświadczeniem i wiedzą z zakresu fizjoterapii. Wprawiona osoba będzie w stanie wykorzystać panującą w pomieszczeniu atmosferę, którą kreuje się za pomocą odpowiednio dobranej muzyki i olejków. Orientalny masaż w Warszawie pomoże zainteresowanym odnaleźć balans wewnętrzny. Aby cel został osiągnięty, bardzo ważne jest usunięcie z organizmu negatywnych emocji, które potęgują stres. Przed rozpoczęciem seansu, w trakcie którego nie można robić przerw, bardzo ważne jest rozpoznanie doskonałego rodzaju masażu.

Na jakiego rodzaju masaż orientalny się zdecydować?

W warszawskim SPA można znaleźć wiele rodzajów masażu. Wśród wariantów orientalnych znajdują się:

  • tajski masaż stóp,
  • masaż ajurwedyjski,
  • masaż Vishesh,
  • Ajurweda na 4 ręce.

Każda z przedstawionych propozycji wykonywana jest przez profesjonalnych masażystów, którzy doskonale znają zasady ajurwedy. Według tej terapii wszystkie żywe istoty posiadają energię, na którą składają się zasady biologiczne nazywane vata, pitta i kapha. Elementy te występują w różnych kombinacjach, które określają człowieka i do których powinno się dopasowywać swój styl życia, dietę i oczywiście rodzaj masażu. Na tej podstawie dopasowuje się także wykorzystywane przez fizjoterapeutę olejki eteryczne. Wybierając masaż orientalny, możemy mieć pewność, że specjalista postara się odblokować przepływ energii, skupiając się na najważniejszych na ciele człowieka punktach. Dobrze wykonany masaż w Warszawie pomoże w walce z każdą chorobą.

Tajski masaż stóp czy ajurweda na 4 ręce, co wybrać?

Masaż na 4 ręce pozwala na głębokie odprężenie. Jest to możliwe dzięki współpracy dwóch masażystów, którzy jednocześnie przeprowadzają zabieg na jednym kliencie. W tym przypadku bardzo ważne jest użycie przez specjalistów takiej samej siły i techniki, jednocześnie w tych samych miejscach. Zachowanie symetrii, któremu towarzyszy muzyka relaksacyjna i uważnie dopasowane olejki, przyczyni się do całkowitego rozluźnienia się klienta. Osobom, które odczuwają napięcie w stopach i łydkach, poleca się tajski masaż stóp. Zajmujący się nim profesjonalista przed rozpoczęciem zabiegu umyje stopy klienta, osuszy je i użyje balsamu. Dopiero po wykonaniu tych czynności przychodzi czas na uciskanie stóp i ich zakończeń nerwowych. Masażysta nie pominie także łydek, które również bardzo często okazują się niezwykle napięte. Taki masaż zapobiega zbieraniu się wody w organizmie.

Marzysz o całkowitym odprężeniu się i ujędrnieniu skóry rąk? Obejrzyj naszą galerię zdjęć i przekonaj się, jak wygląda masaż dłoni wykonywany przez doświadczonych specjalistów. https://dayspateam.pl/galeria/

Na czym polega masaż Vishesh?

Masaż Vishesh ma za zadanie stymulować przepływ płynów limfatycznych. Wspomaga on chudnięcie oraz pozytywnie wpływa na krążenie. W związku z tym polecany jest szczególnie osobom z nadwagą. Oczyści on organizm z toksyn i nawilży skórę. Wykonuje się go, uciskając i ugniatając ciało. To, jak mocny będzie zabieg, powinno zostać ustalone indywidualnie z każdym klientem. Inną propozycją jest masaż Abhyanga, który stanowi bardzo ważną część terapii ajurwedyjskiej. Ten masaż całego ciała uwolni nasz organizm od toksyn i pozwoli nam na całkowite zrelaksowanie się. Taki seans umożliwia utrzymanie równowagi ciała i duszy oraz odpowiednich poziomów energii. Wybór najlepszego rodzaju masażu orientalnego to kwestia indywidualna. Każdy zainteresowany zabiegiem człowiek powinien jasno określić, czego oczekuje od specjalisty i poinformować go o wszystkich ewentualnych przeciwwskazaniach, takich jak ciąża, choroby skóry, czy menstruacja.

Jeśli chcesz odnaleźć wewnętrzną równowagę, zapoznaj się z naszą ofertą masażu orientalnego i skorzystaj z usług najlepszych profesjonalistów. https://dayspateam.pl/masaz-orientalny-warszawa/